Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Bezoperacyjne podniesienie biustu – na czym polega?

Strona główna » Blog » Bezoperacyjne podniesienie biustu – na czym polega?

Bezoperacyjne podniesienie biustu to coś, czym interesuje się coraz więcej przedstawicielem płci pięknej. Na skutek ciąży czy też upływającego czasu, nasze piersi mogą bowiem nie prezentować się tak, jakbyśmy tego pragnęły. Warto zatem poznać bezinwazyjne rodzaje powiększania biustu. Dzięki temu, będziemy mogły określić, czy z którejś z metod możemy skorzystać. 

Bezoperacyjne powiększenie biustuBezoperacyjne podniesienie biustu – skorzystaj z laseroterapii

Bezoperacyjne podniesienie biustu może odbywać się przy pomocy laseroterapii. Przy pomocy lasera frakcyjnego w skuteczny, a jednocześnie dosyć bezpieczny sposób, można walczyć ze starzeniem się skóry. Dzięki temu zabiegowi, piersi mogą stać się jędrniejsze. Wówczas będą wyglądały również na pełniejsze.

Trzeba jednak mieć świadomość tego, że z lasera frakcyjnego nie będą mogły skorzystać:

  • kobiety w ciąży
  • kobiety karmiącej piersią
  • kobiety borykające się z niektórymi schorzeniami, takimi jak epilepsja czy opryszczka

Aby bezoperacyjne podniesienie biustu przy pomocy lasera mogło przynieść oczekiwane rezultaty, należy wykonać zazwyczaj więcej niż jeden zabieg.

Zobacz jak w prosty sposób ujędrnić biust

Bezoperacyjne podniesienie biustu przy pomocy nici liftingujacych

Bezoperacyjne podniesienie biustu może odbywać się również przy pomocy specjalnych nici liftingujących. Nici te unoszą i modelują tkanki, dzięki czemu piersi wyglądają na większe. Poza tym, zabieg z wykorzystaniem nici może w znaczącym stopniu spowolnić proces starzenia się skóry. Warto mieć świadomość tego, że podczas takich zabiegów mogą być wykorzystywane różne rodzaje nici. Jeżeli chodzi zaś o przeciwwskazania, wymienić można na pewno ciążę, karmienie piersią, jak również różnego rodzaju rany czy infekcje w obszarze zabiegowym.

Frashe - kuracja na 30 dni

FRASHE
ZYSKAJ PIĘKNĄ SKÓRĘ DZIĘKI SKŁADNIKOM AKTYWNYM ZAMÓW!

Bezoperacyjne podniesienie biustu – poznaj mezoterapię

Bezoperacyjne podniesienie biustu może odbywać się także przy pomocy mezoterapii. Na początku zabiegu dobierany jest preparat, który będzie miał szansę zaspokoić indywidualne potrzeby konkretnej pacjentki. Po dezynfekcji skóry możliwe staje się wykonanie mikronakłuć, przez które podawany jest koktajl składników odżywczych. Efektami mezoterapii piersi są między innymi rozjaśnienie skóry, ujędrnienie piersi oraz ich wymodelowanie. Aby można było mówić o efektach, należy wykonać zalecaną przez lekarza medycyny estetycznej serię zabiegów. Mezoterapia nie jest jednak zalecana wszystkim paniom. Nie będą mogły skorzystać z niej kobiety w ciąży, karmiące piersią, a także te zmagające się z żółtaczką czy epilepsją. Przeciwwskazaniami będą również skłonność do bliznowacenia, a także stosowanie niektórych lekarstw.

Bezoperacyjne podniesienie biustu to nie wszystko – poznaj krem Frashe

Bezoperacyjne podniesienie biustu jest godne uwagi, ale należałoby także zastanowić się nad stosowaniem jakiegoś kremu. Do gustu może nam przypaść chociażby naturalny krem Frashe. Bazuje on na składnikach aktywnych, wśród których można wymienić chociażby wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z pąków, kofeinę czy ekstrakt z ruszczyka kolczastego. Kosmetyk ten wyróżnia się wszechstronnymi właściwościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać zadowalające efekty. Systematyczne stosowanie kremu będzie najprawdopodobniej wiązało się z ujednoliceniem kolorytu skóry, a także z nawilżeniem piersi. Będą one także mniej wiotkie.

Podsumowując, bezoperacyjne podniesienie biustu wydaje się być całkiem dobrą alternatywą dla klasycznego zabiegu operacyjnego. Pomocnych metod jest co najmniej kilka, dlatego każda przedstawicielka płci pięknej powinna znaleźć rozwiązanie dla siebie. Aby wesprzeć działanie zabiegu, warto stosować naturalny krem na biust, taki jak na przykład Frashe. Pozwoli to na uzyskanie optymalnych rezultatów.


Bibliografia:

1. Bircoll M., Cosmetic breast augmentation utilizing autologous fat and liposuction techiques, 1987
2. Rohrich R, Reece E., Saline versus Silicone-what are the facts? 2008

1 głosów

Komentarze

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊