Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Masaż biustu a jędrność piersi. Dlaczego warto regularnie wykonywać masaż biustu?

Strona główna » Blog » Masaż biustu a jędrność piersi. Dlaczego warto regularnie wykonywać masaż biustu?

Jędrny, okrągły biust był i jest obiektem pożądania każdej kobiety. Obecnie medycyna, dzięki znacznemu postępowi, umożliwia realizację tego marzenia. Do najbardziej skutecznych metod cały czas zaliczana jest chirurgia plastyczna. Niestety jest to bardzo kosztowny sposób na powiększenie biustu. Dodatkowo związany jest z bólem i możliwością powikłań pooperacyjnych. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej kobiet szuka sposobu na ujędrnienie biustu w nieinwazyjnych metodach. Do takich zaliczany jest masaż biustu. Jest to dobrze znany od lat sposób, który wykonywany sumiennie i konsekwentnie daje niezwykle zadowalające efekty.

Co musisz wiedzieć
Dlaczego powinno się systematycznie masować piersi:Zasady, którymi warto się kierować:
 • powiększysz swój biust
 • ujędrnisz
 • uelastycznisz
 • podniesiesz go do góry
 • poprawisz ukrwienie, co jest bardzo ważne
 • dzięki masażowi w każdej chwili możesz wyczuć w piersiach coś niepokojącego i udać się jak najszybciej do lekarza
 • Nigdy nie wykonujemy masażu na sucho.
 • Po nałożeniu preparatu rozpoczynamy masaż, kierując się od zewnętrznej strony piersi do środka, zataczając coraz mniejsze okręgi.
 • Następnie wykonujemy koliste ruchy od wewnętrznej strony zaczynając od okolic sutków, zataczając coraz większe koła, ku zewnętrznej stronie piersi.
 • Masaż biustu powinien trwać co najmniej kilka minut, zalecane jest jednak wykonywanie go przez kilkanaście minut.
 • Warto również poświęcić chwilę na ugniatanie i uciskanie piersi, uważając, by nie robić tego zbyt mocno.
 • Po wykonaniu zabiegu należy nałożyć krem specjalnie przeznaczony do ujędrniania biustu, by wzmocnić efekty masażu.
Frashe - kuracja na 30 dni

FRASHE
ZYSKAJ JĘDRNE PIERSI DZIĘKI SPRAWDZONEMU ROZWIĄZANIU ZAMÓW!

Bardzo dużą zaletą jest to, że masaż na powiększenie biustu może być wykonywany samodzielnie w domu. Jest on bardzo łatwy do nauczenia i wystarczy 30 minut dziennie, by zauważyć poprawę po kilku miesiącach. Warto też podkreślić, że jest to kompletnie bezbolesna metoda i co najważniejsze darmowa.

Milena NalbandianZadziwiające jest, że kobiety potrafią wydać naprawdę bardzo duże sumy pieniędzy, by poprawić urodę, jednak nie chcą poświęcić czasu, na naprzemienny prysznic – raz ciepła, raz chłodna woda, dietę, ćwiczenia, czy masaż piersi. Są to proste, bezpłatne sposoby na poprawę kondycji nie tylko biustu, ale całego organizmu. Warto zmienić sposób myślenia i zacząć działaćmówi Milena Nalbandian, kosmetolog Clinica Cosmetologica.

Masaż biustu krok po kroku

Masowanie biustuMasaż ujędrniający biustu może być spokojnie wykonywany krop po kroku w warunkach domowych przez partnera lub jako forma automasażu. Najlepsze rezultaty dają wykonywane powoli ruchy okrężne. Należy przyłożyć całą dłoń do dolnej powierzchni piersi i lekko ugniatającymi i kolistymi ruchami kierować się w stronę pachy. Natężenie masażu nie powinno być zbyt wysokie. 1000 ruchów na jedną pierś spokojnie wystarczy.

Wykonując samodzielnie masaż ujędrniający biust należy pamiętać o kilku kluczowych zasadach:

 • nie przegrzewać nadmiernie piersi – gdy na skórze pojawi się czerwone zabarwienie i wyczuwalne będzie ciepło to znak, że masaż był zbyt intensywny,
 • można masować dwie piersi jednocześnie, jednak zwłaszcza na początku lepiej masować je osobno,
 • podczas masażu należy stosować środek poślizgowy, jak oliwka, czy krem,
 • bezwzględnie należy omijać brodawkę sutkową,
 • nie wolno masować w przypadku zmian skórnych na piersi.

Masaż biustu – efekty

Prawidłowo i sumiennie wykonywany masaż biustu, może dać naprawdę niesamowite efekty. Powoduje on ujędrnienie piersi, wygładzenie ich powierzchni oraz uniesienie biustu do góry. Wszystkie opisane efekty sprawiają, że pierś sprawia wrażenie większej oraz bardziej okrągłej. Wiele kobiet po stosowaniu masażu stwierdziła, że ich piersi wyglądają młodziej i lepiej wypełniają miseczkę stanika.

Masaż biustu – dlaczego powinnam zastosować krem po wykonaniu go?

Masaż biustu sprawia, że nasza skóra jest zarówno odpowiednio ukrwiona jak i przepływ limfy jest pobudzony. Sprawia to, że skóra szybciej i znacznie bardziej efektywnie wchłania składniki aktywne kremu, które są odpowiedzialne za ładniejszy wygląd piersi. Regularnie wykonywany masaż biustu, z użyciem odpowiedniego kremu, pozwala nam uzyskać zadowalające i widoczne rezultaty szybciej i na dłużej. Działamy wówczas na dwóch płaszczyznach – masaż biustu pobudza nasze krążenie, a dzięki lepszemu przepływowi krwi i limfy krem wchłania się w głębsze warstwy skóry wzmacniając efekt uniesienia i powiększenia piersi.

Masaż na powiększenie biustu jako profilaktyka antynowotworowa

Rak piersi niestety jest jedną z głównych przyczyn zgonów u kobiet w Polsce i na świecie. Ta niechlubna statystyka wynika z faktu, że kobiety niechętnie zgłaszają się do lekarza oraz nie wykonują regularnie samobadania piersi. Wiele typów nowotworów piersi rozwija się powoli i im wcześniej zostają wykryte tym szansa na przeżycie wzrasta.

Największą obawą kobiet jest utrata piersi w przypadku wykrycia zmiany. Warto jednak podkreślić, że wcześnie wykryta mała zmiana pozwala zachować całą pierś i węzły chłonne. Usuwany jest jedynie niewielki fragment.

Stosując codziennie masaż na powiększenie biustu każda kobieta serwuje sobie najlepsze z możliwych badanie profilaktyczne. Dotykając codziennie pierś doskonale czuć w niej wszelkie nierówności. W przypadku pojawienia się nowej zmiany bardzo szybko może zostać ona wykryta. Warto zatem stosować masaże na powiększenie biustu. W tym przypadku większa jędrność i objętość piersi to jedynie dodatkowy bonus.

Jak przyśpieszyć efekty masażu biustu?

Masaż biustu powiększający wymaga czasu i cierpliwości, aby zadziałał. Kobiety, które chciałyby przyśpieszyć tempo uzyskania efektu powinny wypróbować dostępne na rynku kremy ujędrniające. Mogą być one wcierane podczas masażu lub zaraz po nim. Udowodniono jeszcze, że połączenie masażu biustu z tego typu kosmetykami znacznie poprawia osiągane efekty.

Masaż biustu – krem Frashe dla wzmocnienia efektów

Masaż biustu warto wzmocnić kremem Frashe. W ten sposób preparat będzie miał możliwość lepszego działania. Takie składniki jak ekstrakt z: pąków, żeń-szenia syberyjskiego, ruszczyka kolczastego, bluszczu pospolitego, kwiatów lawendy, bez problemu wsiąknął w piersi kobiety i zadziałają o wiele intensywniej. Zobaczysz jak twój biust już po dwóch dniach stanie się wypielęgnowany, stonizowany, a pod koniec kuracji także: ujędrniony, wykształtowany, na końcu uniesiony do góry i siłą rzeczy powiększony.

Opinie klientów:

Dopiero teraz mogę pochwalić się powabnym i ujędrnionym biustem. Tak bardzo się on zmienił, że musiałam kupić nowy biustonosz, tym razem bez push-up’u. Wszystko to dzięki codziennym masażom i kremowi Frashemówi pani Ewa z Soniny.

Masaże w połączeniu z kremem Frashe stosuję już ponad trzy miesiące i piersi rzeczywiście się zmieniły. Stały się kształtne i jędrne, po prostu piękne. Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniały dermokosmetykmówi pani Izabela z Tyczyna.

Masaż biustu nie jest idealną metodą poprawy jędrności piersi, jednak biorąc pod uwagę niski koszt tego sposobu, jest bardzo dobrą alternatywą do operacji plastycznych. Niewątpliwie więc warto włączyć go do codziennych czynności pielęgnacyjnych.

Frashe - kuracja na 30 dni

FRASHE
SERUM DO MASAŻU BIUSTU ZAMÓW!

FAQ

1. Czy nawet przy utrwalonych zmianach jest możliwa poprawa, jeśli będzie się stosowało codziennie masaż biustu?

Sam masaż może nie wystarczyć, dlatego warto później zastosować dodatkowo krem do pielęgnacji biustu typu Frashe, który na tak pobudzoną skórę świetnie zadziała, ponieważ ma w sobie wiele aktywnych naturalnych substancji.

2. Jak często trzeba wykonywać masaż biustu, by zobaczyć jakieś efekty?

Najlepiej codziennie. Wszystko zależy od zaawansowania zmian. Na pewno po okresie miesiąca czasu będą zauważalne zmiany w wyglądzie piersi.

3. Czy masaż biustu wpłynie także na jego powiększenie?

Piersi pod wpływem długotrwałego masażu na pewno staną się bardziej jędrne i gęstsze. Jednak warto zastosować dodatkowo, po masażu, krem do ujędrnienia i powiększania piersi typu Frashe, który wymodeluje i podniesie je do góry, co spowoduje optyczne powiększenie biustu.


Bibliografia

1. Drozdowski P. Reflections on woman’s beauty. Ginekologia Praktyczna. 2008
2. Buck S., 200 tajemnic naturalnej pielęgnacji urody, 2015
3. Wróblewska I., Chilicka-Jasionowska K., Operacyjne i nieoperacyjne metody powiększania biustu, 2013
4. Talib N., Piękna bez skalpela, 2016

33 głosów

Komentarze

oli56 - 2020-10-15 12:16:54

Zapisałam sobie jak wygląda masaż biustu krok po kroku i będę dzisiaj próbować! :))

Daisy - 2020-10-15 00:59:57

Bardzo fajnie, że poruszyliście temat profilaktyki antynowotworowej przy masażu piersi, jest to bardzo istotny problem, zwłaszcza teraz jak kobiety noszą źle dobrane i ciasne staniki, każda kobieta powinna zacząć regularnie stosować taką czynność

Katia - 2020-10-13 23:14:45

@Huntress to zależy też jakie składniki były w takim żelu, jeśli jakaś chemia to naprawdę nie dziwię się, że nie masz efektów. A co do masażu biustu to jak najbardzeij warto go robić, bo jędrność piersi jest zdecydowanie lepsza po wykonywaniu takich "domowych zabiegów"

Huntress - 2020-10-09 15:36:51

czy faktycznie masaż biustu przynosi takie efekty? Jestem raczej do tego sceptycznie nastawiona, bo stosowałam kiedyś żel na cellulit i nic nie pomogło

gaga - 2020-03-04 07:30:16

normalnie nakładasz ten krem i wtedy się masujesz. co do masowania to wtedy składniki dużo szybciej wsiąkają do organizmu, a to chyba najważniejsze, że jak juz masz jakiś produkt na ujędrnienie biustu to ma on dawać jak najwięcej :)

bianka - 2020-02-29 18:47:37

miałyście może frashe? tak patrzę na ten krem i nie wiem czego się po nim spodziewać? normalnie do masażu można do nakładać.

miętka - 2019-08-03 23:14:04

myśle ze jest to calkiem smieszna opcja ale nic nie kosztuje wiec szkoda by było nie wypróbowac.

nattalla - 2019-07-28 11:41:33

czyli to są też masaże na powiększenie biustu? jakby dołączyć do tego własnie ten krem na piersi z frashe to może być całkiem fajna opcja i może dużo się pozmieniać. popróbuję i dam znać czy jest to skuteczne.

XYZ - 2019-07-18 08:38:49

Zależy w sumie... U mnie np. bardzo fajnie działa masaż ujędrniający biustu ale to wszystko zależne od ciebie czy będzie ok :D Myślę że jak zaczniesz robić sobie je regularnie po myciu z olejkiem albo dobrym kremem to już w ogóle będzie szybko i dość fajny efekt, ze te piersi będą bardziej uniesione. Poza tym czuje się że stanik jest pełniejszy :D

Carmelia - 2019-07-06 13:56:07

I taki masaż na powiększenie biustu faktycznie działa ???? To jest prawda z tym ???

jagodda - 2019-07-01 11:26:47

Maszystko ma całkiem przyjazne efekty ;) sama nie wierzyłam w to do niedawna ale faktycznie piersi robią bardzo przyjemne i kształtniejsze ;)

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊