Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Masaż biustu a jędrność piersi. Dlaczego warto regularnie wykonywać masaż biustu?

Strona główna » Blog » Masaż biustu a jędrność piersi. Dlaczego warto regularnie wykonywać masaż biustu?

Jędrny, okrągły biust był i jest obiektem pożądania każdej kobiety. Obecnie medycyna, dzięki znacznemu postępowi, umożliwia realizację tego marzenia. Do najbardziej skutecznych metod cały czas zaliczana jest chirurgia plastyczna. Niestety jest to bardzo kosztowny sposób na powiększenie biustu. Dodatkowo związany jest z bólem i możliwością powikłań pooperacyjnych. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej kobiet szuka sposobu na ujędrnienie biustu w nieinwazyjnych metodach. Do takich zaliczany jest masaż biustu. Jest to dobrze znany od lat sposób, który wykonywany sumiennie i konsekwentnie daje niezwykle zadowalające efekty. Bardzo dużą zaletą jest to, że masaż na powiększenie biustu może być wykonywany samodzielnie w domu. Jest on bardzo łatwy do nauczenia i wystarczy 30 minut dziennie, by zauważyć poprawę po kilku miesiącach. Warto też podkreślić, że jest to kompletnie bezbolesna metoda i co najważniejsze darmowa.

Masaż biustu krok po kroku

Masowanie biustuMasaż ujędrniający biustu może być spokojnie wykonywany krop po kroku w warunkach domowych przez partnera lub jako forma automasażu. Najlepsze rezultaty dają wykonywane powoli ruchy okrężne. Należy przyłożyć całą dłoń do dolnej powierzchni piersi i lekko ugniatającymi i kolistymi ruchami kierować się w stronę pachy. Natężenie masażu nie powinno być zbyt wysokie. 1000 ruchów na jedną pierś spokojnie wystarczy.

Wykonując samodzielnie masaż ujędrniający biust należy pamiętać o kilku kluczowych zasadach:

  • nie przegrzewać nadmiernie piersi – gdy na skórze pojawi się czerwone zabarwienie i wyczuwalne będzie ciepło to znak, że masaż był zbyt intensywny,
  • można masować dwie piersi jednocześnie, jednak zwłaszcza na początku lepiej masować je osobno,
  • podczas masażu należy stosować środek poślizgowy, jak oliwka, czy krem,
  • bezwzględnie należy omijać brodawkę sutkową,
  • nie wolno masować w przypadku zmian skórnych na piersi.
Frashe - kuracja na 30 dni

FRASHE
ZYSKAJ JĘDRNE PIERSI DZIĘKI SPRAWDZONEMU ROZWIĄZANIU ZAMÓW!

Masaż biustu – efekty

Prawidłowo i sumiennie wykonywany masaż biustu, może dać naprawdę niesamowite efekty. Powoduje on ujędrnienie piersi, wygładzenie ich powierzchni oraz uniesienie biustu do góry. Wszystkie opisane efekty sprawiają, że pierś sprawia wrażenie większej oraz bardziej okrągłej. Wiele kobiet po stosowaniu masażu stwierdziła, że ich piersi wyglądają młodziej i lepiej wypełniają miseczkę stanika.

Masaż na powiększenie biustu jako profilaktyka antynowotworowa

Rak piersi niestety jest jedną z głównych przyczyn zgonów u kobiet w Polsce i na świecie. Ta niechlubna statystyka wynika z faktu, że kobiety niechętnie zgłaszają się do lekarza oraz nie wykonują regularnie samobadania piersi. Wiele typów nowotworów piersi rozwija się powoli i im wcześniej zostają wykryte tym szansa na przeżycie wzrasta.

Największą obawą kobiet jest utrata piersi w przypadku wykrycia zmiany. Warto jednak podkreślić, że wcześnie wykryta mała zmiana pozwala zachować całą pierś i węzły chłonne. Usuwany jest jedynie niewielki fragment.

Stosując codziennie masaż na powiększenie biustu każda kobieta serwuje sobie najlepsze z możliwych badanie profilaktyczne. Dotykając codziennie pierś doskonale czuć w niej wszelkie nierówności. W przypadku pojawienia się nowej zmiany bardzo szybko może zostać ona wykryta. Warto zatem stosować masaże na powiększenie biustu. W tym przypadku większa jędrność i objętość piersi to jedynie dodatkowy bonus.

Jak przyśpieszyć efekty masażu biustu?

Masaż biustu powiększający wymaga czasu i cierpliwości, aby zadziałał. Kobiety, które chciałyby przyśpieszyć tempo uzyskania efektu powinny wypróbować dostępne na rynku kremy ujędrniające. Mogą być one wcierane podczas masażu lub zaraz po nim. Udowodniono jeszcze, że połączenie masażu biustu z tego typu kosmetykami znacznie poprawia osiągane efekty.

Masaż biustu nie jest idealną metodą poprawy jędrności piersi, jednak biorąc pod uwagę niski koszt tego sposobu, jest bardzo dobrą alternatywą do operacji plastycznych. Niewątpliwie więc warto włączyć go do codziennych czynności pielęgnacyjnych.


Bibliografia

1. Drozdowski P. Reflections on woman’s beauty. Ginekologia Praktyczna. 2008

31 głosów

Komentarze

oli56 - 2020-10-15 12:16:54

Zapisałam sobie jak wygląda masaż biustu krok po kroku i będę dzisiaj próbować! :))

Daisy - 2020-10-15 00:59:57

Bardzo fajnie, że poruszyliście temat profilaktyki antynowotworowej przy masażu piersi, jest to bardzo istotny problem, zwłaszcza teraz jak kobiety noszą źle dobrane i ciasne staniki, każda kobieta powinna zacząć regularnie stosować taką czynność

Katia - 2020-10-13 23:14:45

@Huntress to zależy też jakie składniki były w takim żelu, jeśli jakaś chemia to naprawdę nie dziwię się, że nie masz efektów. A co do masażu biustu to jak najbardzeij warto go robić, bo jędrność piersi jest zdecydowanie lepsza po wykonywaniu takich "domowych zabiegów"

Huntress - 2020-10-09 15:36:51

czy faktycznie masaż biustu przynosi takie efekty? Jestem raczej do tego sceptycznie nastawiona, bo stosowałam kiedyś żel na cellulit i nic nie pomogło

gaga - 2020-03-04 07:30:16

normalnie nakładasz ten krem i wtedy się masujesz. co do masowania to wtedy składniki dużo szybciej wsiąkają do organizmu, a to chyba najważniejsze, że jak juz masz jakiś produkt na ujędrnienie biustu to ma on dawać jak najwięcej :)

bianka - 2020-02-29 18:47:37

miałyście może frashe? tak patrzę na ten krem i nie wiem czego się po nim spodziewać? normalnie do masażu można do nakładać.

miętka - 2019-08-03 23:14:04

myśle ze jest to calkiem smieszna opcja ale nic nie kosztuje wiec szkoda by było nie wypróbowac.

nattalla - 2019-07-28 11:41:33

czyli to są też masaże na powiększenie biustu? jakby dołączyć do tego własnie ten krem na piersi z frashe to może być całkiem fajna opcja i może dużo się pozmieniać. popróbuję i dam znać czy jest to skuteczne.

XYZ - 2019-07-18 08:38:49

Zależy w sumie... U mnie np. bardzo fajnie działa masaż ujędrniający biustu ale to wszystko zależne od ciebie czy będzie ok :D Myślę że jak zaczniesz robić sobie je regularnie po myciu z olejkiem albo dobrym kremem to już w ogóle będzie szybko i dość fajny efekt, ze te piersi będą bardziej uniesione. Poza tym czuje się że stanik jest pełniejszy :D

Carmelia - 2019-07-06 13:56:07

I taki masaż na powiększenie biustu faktycznie działa ???? To jest prawda z tym ???

jagodda - 2019-07-01 11:26:47

Maszystko ma całkiem przyjazne efekty ;) sama nie wierzyłam w to do niedawna ale faktycznie piersi robią bardzo przyjemne i kształtniejsze ;)

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊