Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Jaki biustonosz do obwisłego biustu, a jaki dla małego? Bielizna pomoże Ci poprawić wygląd piersi!

Strona główna » Blog » Jaki biustonosz do obwisłego biustu, a jaki dla małego? Bielizna pomoże Ci poprawić wygląd piersi!

To jaki biustonosz do obwisłego biustu wybrać, nurtuje coraz więcej kobiet. Błędne jest myślenie, że problem dotyczy wyłącznie starszych pań, które z wiekiem tracą jędrność charakterystyczną dla młodszych kobiet. Rozciągnięta skóra w obszarze piersi jest coraz częściej domeną tych młodszych, które cierpią z powodu skutków ciąży lub karmienia, ale też gwałtownego odchudzania. Prawda jest taka, że odpowiedni stanik może znacznie poprawić wygląd biustu. Nie tylko w kontekście krótkotrwałym, kiedy zakładamy biustonosz i natychmiast widać poprawę, ale też w sensie dalekosiężnym, kiedy odpowiednio dobrana bielizna nie pogłębia zmian, a może również poprawić kształt piersi. Zatem jaki biustonosz do obwisłego biustu pasuje, a jaki jest właściwy stanik na mały biust?

Jaki biustonosz do obwisłego biustu? Braffiterka radzi.

Jaki biustonosz do obwisłego biustu sprawdzi się najlepiej? Wbrew pozorom i powszechnie przyjętym opiniom najważniejszą kwestią wcale nie jest usztywnienie. Drugorzędne znacznie ma w tym przypadku półusztywnienie (tzw. biustonosz typu semi-soft) lub pełne usztywnienie. I jeden i drugi model doskonale spełnia swoją funkcję, zwłaszcza gdy biust jest bardziej obfity.

Zobacz jak skutecznie ujędrnić biust!

Na jaki biustonosz do obwisłego biustu zatem postawić?

Dobry biustonosz na obwisły biust.


  • Stanik to przede wszystkim odpowiednio dobrany rozmiar. Stanik do obwisłego biustu, ale także stanik dla małego biustu, powinien zbierać całe piersi do miseczki i być idealnie dopasowany w obwodzie,
  • Ramiączka powinny być wygodne, najlepiej szersze, szczególnie w przypadku większego biustu. Nie powinny one wbijać się boleśnie w skórę,
  • Stanik powinien ładnie eksponować biust, dlatego czasami dobrym rozwiązaniem są też wkładki do stanika, które uniosą go do góry, przez co będzie pięknie się prezentował.
  • Do biustu obwisłego najlepiej wybierać specjalne staniki ujędrniające – są one wykonane ze specjalnych materiałów, które podczas noszenia stanika wydzielają substancje wpływające na naturalny kształt biustu.

Sprawdź jaki balsam do biustu dobrać do swojej kolekcji kosmetyków.

Trzeba wiedzieć, że zarówno w przypadku gdy wybieramy stanik na mały biust, czy stanik dla obwisłych piersi, odpowiednio dobrany rozmiar to podstawa. Odpowiednio dobrany biustonosz wpływa nie tylko na komfort noszenia czy ładny wygląd piersi w staniku, ale może faktycznie wpłynąć na wygląd piersi nawet pod zdjęciu stanika. Znacznie ważniejsze jednak od tego, jaki biustonosz do obwisłego biustu wybrać, jest nasze samopoczucie i akceptacja swojego ciała.

Frashe - kuracja na 30 dni

FRASHE
ZYSKAJ PIĘKNY BIUST DZIĘKI SKŁADNIKOM AKTYWNYM ZAMÓW!

Najlepszy biustonosz na mały biust?

Biustonosz na mały biust powinien spełniać pewne kryteria. Zakupy zawsze należy zacząć od zmierzenia swoich wymiarów, które pozwalają określić długość obwodu oraz rozmiar miseczki. Biustonosz do małego biustu może być również wyposażony w push- up, który sprawi, że piersi będą się wydawać większe. Wiele kobiet zastanawia się, jaki biustonosz do małego biustu wybrać, tymczasem producenci wychodzą z szeroką ofertą i proponują m.in. model kopa czy plunge.

Mały biust – stanik na noc. Czy to dobre rozwiązanie?

Do małego biustu stanik na noc wcale nie jest konieczny. Specjalistki zalecają spanie w biustonoszach kobietom, które mają duże piersi lub z różnych powodów utraciły one swoją jędrność, co może zmniejszać komfort snu lub powodować, że w jego trakcie zostaną przygniecione. W takiej sytuacji paniom zaleca się wybór staników bez fiszbin, z miękkich materiałów.

Obwisły lub mały biust? Biustonosz to nie wszystko. Konieczne jest kompleksowe działanie, które oprócz odpowiedniej bielizny uwzględnia również właściwą pielęgnację m.in. dobre kremy ujędrniająco-nawilżające.


Bibliografia

1. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002
2. Banbury J., Yetman R., Lucas A., Papay F., Graves K., Zins J.E., Prospective analysis of the outcome of subpectoral breast augmentation: Sensory changes, muscle function, and body image,, 2004
3. Young V.L., Nemecek J.R., Nemecek D.A., The efficacy of breast augmentation. Breast size, increase, patient satisfaction and psychological effects, 1994

10 głosów

Komentarze

Marlena-3422 - 2019-10-21 17:45:34

Oczywiście istnieją staniki specjalnie przeznaczone do małego biustu. Zapomniałam teraz ich nazwę.. Ja osobiście preferuje wygodne staniki, w których mogę czuć się wygodnie, a przy okazji poprawiają wygląd moich piersi.

Melka23 - 2019-10-17 20:21:02

Biust najlepiej podnosi gorset :D. Szczerze to mam lekko obwisłe piersi, ale nie lubię tych ścickających je staników. Od pewnego czasu trochę ćwiczę i smaruje biust kremem ujędrniającym. Piersi zaczynają się lekko podnosić ^^

Iwa - 2019-10-15 17:48:38

Stanik do obwisłego biustu to push-up. Osobiście takiego nie muszę nosić, ale właśnie te staniki podnoszą biust.

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊