Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Frashe

Strona główna » O Frashe

Frashe to marka powstała z myślą o specjalistycznej, skutecznej, ale przede wszystkim bezpiecznej pielęgnacji skóry biustu. Producentem Frashe jest Farmacia Verde – laboratorium kosmetyków naturalnych obecne na rynku od 2015 roku.

Każdy nasz składnik został starannie dobrany

Czym różnimy się od innych, popularnych marek? Przede wszystkim bazujemy na bogatej kompozycji składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Cenne ekstrakty i olejki nie są skromnym dodatkiem, a stanowią znaczącą część składu, dzięki czemu faktycznie działają na skórę. Jednocześnie nie stosujemy chemicznych dodatków. Do minimum ograniczamy też konserwanty, dlatego też kosmetyk należy zużyć w ciągu 24 miesięcy.

Dlaczego zrezygnowaliśmy ze stosowania wszystkich tych substancji? Ponieważ dla nas priorytetem jest faktyczna, długotrwała poprawa stanu skóry oraz bezpieczeństwo stosowania, a nie maskowanie problemu. Wspomniane chemiczne dodatki to jedynie wypełniacze i wszelkiego rodzaju polepszacze (konsystencji, zapachu). Zamiast nich stosujemy substancje pochodzenia naturalnego, które dogłębnie pielęgnują skórę.

karina pietrzela_kosmetolog Frashe to nie puste obietnice, ale realne efekty. Składy kosmetyków na biust działają poprzez znaczną poprawę kondycji skóry – nawilżając ją, wzmacniając, napinając i uelastyczniając. W rezultacie biust zdaje się uniesiony, o ładniejszym kształcie, ale też może zostać optycznie powiększony. Stosowanie takich skutecznych kosmetyków, jak te w ofercie Frashe, to idealna profilaktyka opadania biustu oraz sposób na poprawę jego wyglądumówi Karina Pietrzela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Testowanie na zwierzętach? Mówimy stanowcze nie!

Jednym z naszych założeń, które towarzyszy nam od początku istnienia marki, jest poszanowanie środowiska. Dlatego też nasze kosmetyki nigdy nie były i nie są testowane na zwierzętach.

Rozwijamy się każdego dnia

Oferta marki Frashe jest wciąż rozbudowywana, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Rozwijająca się świadomość konsumentów, oraz przede wszystkim Państwa potrzeby, to dla nas największa inspiracja. A największą motywacją są dla nas wyrazy uznania, które objawiają się codziennymi wiadomościami, pozytywnymi komentarzami oraz przede wszystkim – powracaniem do nas. Za to wszystko serdecznie Państwu dziękujemy.

Co wyróżnia Frashe?

  • Wysoka koncentracja składników aktywnych pochodzenia naturalnego,
  • Brak chemicznych dodatków, sztucznych substancji zapachowych i barwiących,
  • Kosmetyki nietestowane na zwierzętach,
  • Wieloaspektowe działanie: wzmacnianie skóry, ujędrnianie skóry, napinanie, nawilżanie,
  • Bezpieczeństwo stosowania,
  • Zauważalne rezultaty, nie maskowanie problemów.

verdelab-ikonWe Frashe przykładamy ogromną wagę do każdego składnika, który stosujemy. Nie ma tu miejsca na przypadek. Każdy komponent spełnia ważną rolę. Dzięki wysokiej zawartości substancji aktywnych wiemy, że nasze kosmetyki działają, ale też są bezpiecznemówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Frashe to najlepsze, co możesz podarować skórze swojego biustu.

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊