Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Wiotka skóra na piersiach – postaw na złuszczanie!

Strona główna » Blog » Wiotka skóra na piersiach – postaw na złuszczanie!

Wiotka skóra na piersiach to problem dość powszechny. Niemal każda przedstawicielka płci pięknej, która się z nim zmaga, poszukuje metod poprawiających wygląd skóry na piersiach. Z pomocą przychodzi nam złuszczanie. Zanim jednak je zastosujemy, warto byłoby dowiedzieć się, jak to właściwie zrobić. Należałoby również mieć świadomość tego, jakie korzyści mogą wyniknąć z regularnego złuszczania skóry. 

Wiotka skóra na piersiach postaw na złuszczanieWiotka skóra na piersiach – dlaczego złuszczanie jest warte uwagi?

Wiotka skóra na piersiach to problem, który można rozwiązać między innymi dzięki systematycznemu złuszczaniu. Dlaczego jest to metoda godna uwagi? Przede wszystkim dlatego, że jest ona wyjątkowo skuteczna, jak również łatwa do przeprowadzenia. Na uwagę zasługuje także to, iż jest to metoda tania.

Wiotka skóra na piersiach – w jaki sposób ją złuszczać?

Wiotka skóra na piersiach powinna być złuszczana w odpowiedni sposób. W przeciwnym bowiem razie, satysfakcjonujących efektów nie uzyskamy.

Do przeprowadzenia zabiegu w domowych warunkach, można wykorzystać: 

  • peeling enzymatyczny
  • peeling mechaniczny
  • szczotkę do masażu na sucho, z naturalnego włosia

Jeżeli chodzi o peeling enzymatyczny, można zainwestować w gotowy produkt lub przygotować go samodzielnie. Wystarczy zmiksować kawałek świeżego, bogatego w bromelainę ananasa i nałożyć owoc na piersi. Powinien pozostawać na nich przez piętnaście minut. Peeling mechaniczny również możemy przygotować samodzielnie. Posłużyć mogą nam do tego na przykład fusy kawowe z dodatkiem niewielkiej ilości oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Peeling należy wykonywać masując skórę okrężnymi ruchami przez kilka minut. Jeżeli chodzi zaś o masaż szczotką, trzeba wykonywać go bardzo delikatnie. Wykonywane przez nas ruchy powinny być koliste. Najlepiej, jeśli będą odbywały się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Zobacz jak w prosty sposób ujędrnić biust

Wiotka skóra na piersiach – jakie są wskazania do jej złuszczania?

Wiotka skóra na piersiach to jedno ze wskazań do wykonania zabiegu złuszczania. Dobrze byłoby również pomyśleć o zastosowaniu tej metody, jeżeli dokuczają nam rozstępy na biuście. Kolejne wskazanie do złuszczania stanowić będę niedoskonałości oraz przebarwienia. One również mogą pojawiać się na biuście, zwłaszcza jeśli nasza skóra ma tendencję do przetłuszczania się.

Wiotka skóra na piersiach – co zyskamy dzięki jej złuszczaniu?

Wiotka skóra na piersiach może stać się zdecydowanie atrakcyjniejsza dzięki złuszczaniu. Możemy liczyć przede wszystkim na to, że będzie bardziej jędrna, a także nawilżona. Poprawie ulegnie również mikrokrążenie skórne. Wspomnieć należy także o ujednoliceniu kolorytu biustu. Efekty pojawią się jednak wyłącznie pod warunkiem systematycznego stosowania kosmetyków złuszczających. Zarówno peelingi, jak i masaże szczotką należy wykonywać minimum raz w tygodniu.

Frashe - kuracja na 30 dni

WYBIERZ FRASHE
I ZYSKAJ PIĘKNĄ SKÓRĘ  ZAMÓW!

Wiotka skóra na piersiach – złuszczanie to nie wszystko

Wiotka skóra na piersiach może zyskać lepszy wygląd dzięki złuszczaniu. To jednak nie wszystko. Podstawą pielęgnacji biustu powinno być bowiem stosowanie dobrego kremu, najlepiej o naturalnym składzie. Z powodzeniem można sięgnąć po krem Frashe, który charakteryzuje się wszechstronnymi właściwościami. Wszystko to dzięki dużej zawartości składników aktywnych pochodzenia roślinnego. Aplikacja kremu bezpośrednio po wykonaniu peelingu sprawi, że zdecydowanie lepiej się on wchłonie.

Podsumowując, wiotka skóra na piersiach jest problemem, z którym można i należy walczyć. Można robić to między innymi poprzez złuszczanie. Zabieg ten można przeprowadzać systematycznie, w domowych warunkach. Aby jednak przyniósł w pełni satysfakcjonujące dla nas rezultaty, należy zastosować również krem o naturalnym składzie.


Bibliografia:

1. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002
2. Xian S.X., Zastosowanie chińskich ekstraktów ziołowych w kosmetyce piersi, 1998

1 głosów

Komentarze

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊