Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

W jaki sposób wpływają hormony na wzrost biustu?

Strona główna » Blog » W jaki sposób wpływają hormony na wzrost biustu?

Hormony na wzrost biustu są często stosowane w przypadku kobiet, które chciałyby, aby ich biust był większy oraz pełniejszy. To właśnie dzięki odpowiednio dobranym hormonom, piersi mogą zmienić swój wygląd. Warto jednak wiedzieć, jakie to są hormony oraz, w jaki sposób je stosować. Na pewno bowiem taką kurację należy przeprowadzać pod okiem lekarza specjalisty!

Jakie hormony na wzrost biustu są powszechnie stosowane?Estrogen

Hormony na wzrost biustu bywają wybierane przez kobiety, którym zależy na powiększeniu biustu, ponieważ zmagają się z kompleksami, które wynikają z wielkości ich piersi. Najczęściej stosowanym hormonem, który ma przyczynić się do wzrostu piersi, jest estrogen na powiększenie biustu.

Estrogen to tak naprawdę nazwa hormonu, który składa się z trzech innych, a mowa tutaj o:

  • estronie,
  • estriolu,
  • estradiolu.

Przeczytaj artykuł na temat tabletek powiększających biust:
https://poznajfrashe.pl/blog/tabletki-na-powiekszenie-biustu-czy-warto-je-stosowac/

Produkowane są one głównie przez jajniki i nadnercza, ale pobierane mogą być także w postaci tabletek, jeśli z jakiegoś powodu kobiecy organizm produkuje ich zbyt mało. Jeśli chce się zauważyć faktyczne skutki i powiększenie biustu, należy pamiętać o tym, iż wyrównane muszą być także inne hormony, takie jak progesteron, prolaktyna, czy hormon wzrostu. Zbilansowanie wszystkich czterech hormonów sprawi, iż piersi faktycznie będą mogły nieco się powiększyć.

Frashe - kuracja na 30 dni

FRASHE
SKŁADNIKI AKTYWNE ZAMKNIĘTE W KOMPLEKSOWYM KREMIE ZAMÓW!

Jakie efekty mogą dać hormony na wzrost biustu?

Hormony na wzrost biustu, co prawda raczej nie zdziałają cudów, ale na pewno sprawią, że biust stanie się pełniejszy, co optycznie go powiększy. Warto jednak pamiętać o tym, że takie tabletki można przyjmować tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem ginekologiem. Hormony należy przyjmować regularnie i nie odstawiać ich samemu bez konsultacji medycznej. Najczęściej przepisywane są one kobietom, które posiadają problemy hormonalne, ponieważ wtedy w taki sposób można wyrównać gospodarkę hormonalną. Także tabletki antykoncepcyjne, które zawierają hormony, przyczyniają się do tego, iż biust może się nieco powiększyć. Warto jednak pamiętać o tym, iż raczej nie będą to spektakularne rezultaty, a także o tym, iż nie u każdej z pań efekt będzie taki sam. Wiele zależy także od indywidualnych uwarunkowań oraz genów i dlatego też nie należy od razu nastawiać się na wyjątkowe efekty.

Kobieta

Hormony na wzrost biustu na pewno są dobrym rozwiązaniem dla pań, które mają na jego tle kompleksy i chciałyby nieco go powiększyć, ale także dla tych z pań, które posiadają niewyrównaną gospodarkę hormonalną i potrzebują wesprzeć swój organizm. Warto jednak pamiętać, że hormony na wzrost biustu może dobierać i przepisywać jedynie lekarz ginekolog i tylko wtedy jest to bezpieczne. Oczywiście należy pamiętać także o doborze odpowiedniego kremu. Powinien on posiadać bogaty skład i same substancje aktywne. Sprawi to, iż biust będzie odpowiednio nawilżony, a co za tym idzie- sprężysty oraz jędrny. Warto sprawdzać składy. Im więcej składników aktywnych naturalnego pochodzenia, tym lepiej. Wykonywanie masaży piersi za pomocą odpowiednich balsamów na pewno napnie skórę, a to bezpośrednio przyczyni się do uniesienia biustu i nadania mu odpowiedniego kształtu oraz ogólnego wyglądu.


Bibliografia

1. Sarwer D.B., LaRossa D., Bartlett S.P., Low D.W., Bucky L.P., Whitaker L.A., Body image concerns of breast augmentation patients, 2003
2. Buck S., 200 tajemnic naturalnej pielęgnacji urody, 2015
3. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. II, 2002

14 głosów

Komentarze

SANDRAA-9870 - 2020-01-02 13:33:02

Ciekawa sprawa z tymi hormonami na wzrost biustu. Człowiek zawsze dowie się czegoś nowego. Uwielbiam tego bloga ^^

szklanka - 2020-01-01 18:15:02

Hormony na wzrost biustu to już poważna sprawa i pewnie stosowane są w wyjątkowych sytuacjach.

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊