Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Szczotkowanie biustu – co może nam dać?

Strona główna » Blog » Szczotkowanie biustu – co może nam dać?

Szczotkowanie biustu ma szansę pomóc każdej przedstawicielce płci pięknej, której marzy się poprawa wyglądu swoich piersi. Zanim jednak zastosujemy taki masaż, dobrze byłoby dowiedzieć się, w jaki sposób powinien on przebiegać. Warto także mieć świadomość tego, jakich efektów można się spodziewać i czy istnieją jakieś przeciwwskazania do poddawania się temu zabiegowi. 

Szczotka do włosówSzczotkowanie biustu – najważniejsze informacje

Szczotkowanie biustu to jeden z tych zabiegów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polega on po prostu na masażu skóry przy pomocy specjalnej, przystosowanej do tego szczotki. Najlepiej byłoby wykorzystać do tego celu szczotkę z włosia końskiego. Zabiegowi temu może poddać się co do zasady każda przedstawicielka płci pięknej, której zależy na poprawie wyglądu swojej skóry. Masaż ten bez obaw można wykonać w swoim domu. Bardzo istotne jest jego odpowiednie przeprowadzenie. Należy wykonywać koliste ruchy, zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Szczotkowanie biustu – jak troszczyć się o biust po masażu?

Szczotkowanie biustu będzie jeszcze skuteczniejsze, jeżeli zadbamy o odpowiednie postępowanie po jego wykonaniu. Najlepiej będzie, jeśli wklepiemy w swoją skórę balsam bądź krem. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, dlatego kosmetyk doskonale się w nią wchłonie.

Sprawdź, jak powinna wyglądać pielęgnacja biustu.

Masaż biustu powiększający – jak długo trwa, gdzie go wykonać i czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Masaż biustu powiększający to domowy zabieg, który trwa nie dłużej niż kilka minut. Co do zasady, nie istnieją żadne przeciwwskazania do jego wykonania. Jeżeli jednak nasza skóra jest bardzo wrażliwa i płytko unaczyniona, obserwujmy to, jak reaguje na masaż szczotką. Jeśli cokolwiek nas zaniepokoi, zawsze możemy go przerwać.

Frashe - kuracja na 30 dni

ZAMÓW FRASHE
ODŻYWCZE SERUM UJĘDRNIAJĄCE DO BIUSTU ZAMÓW!

Szczotkowanie biustu – na jakie efekty można liczyć?

Szczotkowanie biustu to zabieg, dzięki któremu można uzyskać liczne efekty.

Przede wszystkim będzie można liczyć na:

  • poprawę ukrwienia biustu
  • nawilżenie skóry
  • ujednolicenie kolorytu
  • wizualne powiększenie biustu

To, kiedy pojawią się satysfakcjonujące efekty zależy w dużej mierze od tego, jak często wykonujemy masaż oraz od kondycji skóry. Niektóre kobiety będą musiały poczekać na rezultaty zdecydowanie dłużej niż inne i jest to normalne. Niemniej jednak, szczotkowanie biustu powinno prędzej czy później pomóc każdej z nas.

Szczotkowanie biustu – krem Frashe wesprze jego działanie

Szczotkowanie biustu to zabieg, który może przynieść naprawdę zadowalające rezultaty. Zawsze można jednak zrobić coś, co wesprze działanie masażu. Doskonałym pomysłem może okazać się na przykład zastosowanie kremu o naturalnym składzie. W tej roli świetnie sprawdzi się krem do biustu marki Frashe. Jego niezaprzeczalnym atutem jest to, iż bazuje na składnikach aktywnych pochodzenia roślinnego. Mowa tu między innymi o ekstrakcie z ruszczyka kolczastego, kofeinie, ekstrakcie z pąków, czy też o wyciągu z kwiatów lawendy. To właśnie dzięki temu jest tak skuteczny, a także bezpieczny. Można liczyć na ujędrnienie piersi, zredukowanie rozstępów, a także na zwiększenie objętości biustu.

Podsumowując, szczotkowanie biustu może okazać się bardzo pomocne. Trzeba jednak wykonywać taki masaż systematycznie i w odpowiedni sposób postępować po jego zakończeniu. Warto byłoby także zastosować jakiś dobry krem do pielęgnacji biustu, najlepiej ten o naturalnym składzie.


Bibliografia:

1. Przylipiak A., Niczyporuk M., Galicka E., Donejko M., Głażewska E., Kakareko K., Przylipiak J., Podstawy Medycyny Estetycznej, Kresowa Agencja Wydawnicza KAW, Białystok 2014.
2. Anderson W. F. i wsp., Epidemiology of inflammatory breast cancer (IBC). Breast Diseases, 2005, 22: 9–23.

1 głosów

Komentarze

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊