Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Stanik powiększający biust – czy pomaga?

Strona główna » Blog » Stanik powiększający biust – czy pomaga?

Stanik powiększający biust może być wybawieniem dla wszystkich pań, które mają kompleksy z powodu rozmiaru swojego biustu lub pragną po prostu go optycznie powiększyć bez ingerencji chirurga lub innych sposobów. Na rynku dostępny jest ich szeroki wybór, który pozwala unieść piersi, sprawiając, że wydają się pełniejsze i większe. 

Stanik powiększający biust Stanik powiększający biust, czyli czym jest push up?

Stanik powiększający biust to w rzeczywistości usztywniany stanik z okrągłymi miseczkami, które powodują, że piersi zyskują bardziej zaokrąglony kształt. Popularnie określane są jako staniki push- up, co z angielskiego oznacza, pchnij ku górze. Specjalna konstrukcja umożliwia zebranie piersi, a właściwie wyprofilowane wkładki znajdujące się na stałe w miseczkach wypychają je ku górze. Dzięki temu nawet małe piersi wyglądają na większe, bardziej okrągłe i kuszące. Ta prosta metoda zrewolucjonizowała rynek brafitterski i sprawiła, że wiele kobiet zaczęło się w końcu uśmiechać i dumnie wypinać pierś. Odpowiedni dobrany i właściwie dopasowany stanik powiększający biust świetnie nadaje się jako bielizna na co dzień. Nie obciera, nie wywołuje dyskomfortu ani innych uniedogodnień.

Zobacz jak należy ujędrniać biust

Stanik powiększający biust - jak wybrać odpowiedni?

Stanik powiększający biust należy dopasować do konkretnego biustu. W związku z tym należy wybrać odpowiedni fason, jak i rozmiar. Dzięki temu kobieta może poczuć się nie tylko komfortowo, ale także atrakcyjnie. Bielizna ma bezpośredni kontakt ze skórą, dlatego nie może być zbyt ciasna. W takiej sytuacji powoduje niekomfortowe otarcia i uwiera w ciągu dnia. Takie same zasady dotyczą modeli push up, które należy dopasować do rozmiaru biustu. Nie mogą być zbyt luźne w obwodzie, ponieważ nie utrzymują wtedy biustu ani mieć zbyt małych miseczek, ponieważ piersi wtedy nieestetycznie wystają poza nie.

Miseczki powinny zatem szczelnie otulać pierś, nie uciskając jej. Mniejszy jej rozmiar powoduje, że pierś tworzy tzw. „bułeczki”. Co więcej, długotrwałe użytkowanie niedopasowanego stanika może nawet deformować piersi. Dotyczy to zarówno zbyt małych, jak i za dużych modeli.

Frashe - kuracja na 30 dni

FRASHE
ZADBAJ O MŁODY BIUST AKTYWNYMI SKŁADNIKAMI ZAMÓW!

Aby prawidłowo wybrać stanik powiększający biust należy postępować według następujących zasad:

  • zmierzyć podstawowe wymiary biustu (najszersze miejsce, obwód pod biustem),
  • sprawdzić wymiary w tabeli rozmiarów,
  • udać się do profesjonalnej brafitterki.

Alternatywą dla powiększających staników są wkładki powiększające, które można wyjmować. Na rynku dostępne są wygodne wkładki żelowe lub z gąbki gorseciarskiej. Producent zwykle umieszcza je w oddzielnych kieszonkach, dzięki czemu można je wygodnie i bezproblemowo wyjąć. To idealne rozwiązanie, które poszukują tymczasowych rozwiązań np. z okazji uroczystości. Niektóre sukienki wymagają też odsłonięcia dekoltu. Dzięki temu można widocznie powiększyć biust, a na co dzień wybrać wersję bez wkładek, aby cieszyć się jego standardową wersją bez potrzeby modelowania.

Podsumowując, stanik powiększający biust to rozwiązanie dla kobiet, które nie są zadowolone z rozmiaru swoich piersi i poszukują prostych sposobów, aby szybko i efektownie zwiększyć ich rozmiar.


Bibliografia:

1. Lamer-Zarawska E., Noculak-Palczewska A., Kosmetyki naturalne, 1994
2. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002
3. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. II, 2002
4. Przylipiak A., Medycyna estetyczna, 2017

1 głosów

Komentarze

Wiktoria - 2022-06-18 23:01:02

Też uważam, że samemu dobrze sobie dobieram, ale nie jest żadną ujmą zasięgnąć pomocy. Gorzej jest ciągle się mylić w tej samej materii

kamińska - 2022-06-17 10:02:37

Jest masa poradników do tego jak ten stanik powiększający biust dobrać i jak wybrać odpowiedni rozmiar, więc to nic trudnego

Wola - 2022-06-15 11:17:39

No jak ktoś sam nie potrafi to się wybrać do braffiterki warto

Maniaczke - 2022-06-14 23:01:20

No jak ja czasami widzę lekko mówią złe dobory to mam w głowie "efekty" za jakiś czas stosowania czegoś takiego

Lidia - 2022-06-14 20:19:46

Nie sztuka kupić taki stanik, ale dobrze go sobie dobrać

Agretka - 2022-06-14 17:11:45

Stanik powiększający biust to już standard i chyba kazdy wie czym jest push up

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊