Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Spanie w staniku a opadający biust: Mit czy rzeczywistość?

Strona główna » Blog » Spanie w staniku a opadający biust: Mit czy rzeczywistość?

Spanie w staniku jest tematem, który od dawna wzbudza kontrowersje i pobudza do dyskusji. Niektóre kobiety nie wyobrażają sobie zasypiania, bez odpowiedniej bielizny usztywniającej biust, inne natomiast uważają to za niewygodne bądź nawet niezdrowe. Jednym z najczęściej poruszanych aspektów jest pytanie, czy spanie w staniku może pomóc w zapobieganiu opadaniu biustu. Czy jest to jedynie mit, czy rzeczywiście wpływa to na kondycję kobiecych piersi?

Spanie w staniku i płynące z tego korzyściSpanie w staniku i płynące z tego korzyści

Spanie w staniku, przez niektórych uważane wręcz za niezdrowe, może dostarczyć pewnych korzyści, jeżeli chodzi o utrzymanie jędrnego biustu. Podczas snu biustonosz ogranicza ruchy oraz nacisk na tkanki piersiowe podczas snu, szczególnie u kobiet z większym biustem. Opadający biust a spanie w staniku mogą się więc ze sobą łączyć i przy wyborze odpowiedniej bielizny, możliwe jest delikatne opóźnienie tego procesu.

Zobacz jak należy ujędrniać biust

Wybór odpowiedniego stanika do snu

Wybór odpowiedniego stanika do snu to bardzo ważna kwestia, której nie powinno się lekceważyć. Powinien być on starannie dobrany i nie zawierać drucianych fiszbin. Najlepszym wyborem są naturalne tkaniny, takie jak na przykład bawełna, które nie powodują podrażnień. Dobrze sprawdzą się modele wykonane z elastycznych, miękkich materiałów.

Frashe - kuracja na 30 dni

WYBIERZ FRASHE
I ZYSKAJ PIĘKNĄ SKÓRĘ  ZAMÓW!

Efekty spania w staniku

Spanie w staniku może przynieść pewne korzyści, nie jest to jednak jedyny i najbardziej skuteczny sposób, aby cieszyć się długo jędrnym biustem i z pewnością nie osiągniemy tego, stawiając tylko na ten jeden aspekt.

Z pomocą przychodzą więc tutaj wiele innych pomocnych kroków, które można podjąć, takich jak:

  • odpowiednia dieta
  • aktywność fizyczna
  • nawodnienie
  • nawilżanie skóry
  • stosowanie specjalistycznych kosmetyków

Jeżeli uda nam się zastosować w życiu codziennym wszystkie te punkty, z pewnością kondycja naszego biustu znacząco się poprawi. Najbardziej optymalne efekty uzyskamy stosując przede wszystkim kremy, które dedykowane są specjalnie do biusty, na przykład firmy Frashe.

Frashe produktInnowacyjne rozwiązanie, czyli pielęgnacja biustu z Frashe

Pielęgnacja biustu produktami firmy Frashe jest prosta i efektowna. Jest to alternatywa dla tradycyjnych metod utrzymywania jędrnego biustu. Zaawansowane kremy Frashe zostały stworzone tak, aby poprawiały elastyczność i wygląd skóry piersi. Zamiast stawiania na okłady, lepiej jest sięgnąć po tę innowacyjną markę i cieszyć się efektami.

Frashe i pielęgnacja na nowym poziomie

Kosmetyki firmy Frashe to produkty oparte na naturalnych składnikach, takich jak kolagen czy peptydy. Rewitalizują skórę biustu, zapobiegają jego opadaniu, poprawiają jego wygląd i przede wszystkim robią to w bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Jest to firma dla każdej kobiety, która pragnie poprawić stan swojego biustu, ujędrnić go i zapobiegać skutkom starzenia.

Podsumowanie

Jeżeli lubimy spać w staniku i rozważnie dobieramy bieliznę, możemy pomóc sobie w utrzymaniu ładnego i jędrnego biustu. Należy jednak pamiętać, aby oprócz tego włączyć do swojej codziennej pielęgnacji odpowiednie kosmetyki, dbać o nawilżenie, nawodnienie i aktywność fizyczną.


Bibliografia:

1. Young V.L., Nemecek J.R., Nemecek D.A., The efficacy of breast augmentation. Breast size, increase, patient satisfaction and psychological effects, 1994
2. Hunstad J.P., Webb L.S., Subfascial Breast Augmentation: A Comprehensive Experience, 2010
3. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002

1 głosów

Komentarze

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊