Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Powiększanie biustu solą fizjologiczną. Alternatywa dla implantów?

Strona główna » Blog » Powiększanie biustu solą fizjologiczną. Alternatywa dla implantów?

Powiększanie biustu solą fizjologiczną spełnia marzenia każdej kobiety, która chce mieć idealne piersi. Zastosowanie tego zabiegu pozwala na osiągnięcie naturalnego zarówno pod względem kształtu, jak i dotyku pełnego dekoltu. Dzisiejsze metody oferowane przez medycynę estetyczną to już nie tylko skalpel i stół operacyjny. Powiększenie biustu solą fizjologiczną pozwala na uniknięcie długiego okresu rekonwalescencji oraz na nieinwazyjne zwiększenie objętości biustu.

Powiększanie biustu solą fizjologiczną  – na czym polega zabiegPowiększanie biustu

Powiększenie biustu solą fizjologiczną w przeciwieństwie do chirurgicznego wszczepiania implantów nie wymaga znieczulenia ogólnego. Jest  nowoczesną i zarazem mniej inwazyjną metodą powiększania biustu. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Powiększenie biustu solą fizjologiczną polega na wprowadzeniu przez lekarza do tkanek miękkich specjalnego żelu hydrofilowego. Wstrzyknięcia dokonuje się za pomocą cienkiej kaniuli. Metoda ta pozwala na zminimalizowanie ryzyka urazów oraz redukcję nieestetycznych blizn świadczących o ingerencji lekarskiej. Kolejnym etapem zabiegu jest wymodelowanie i ujędrnienie biustu oraz rozmasowanie wprowadzonego preparatu. Powiększenie biustu solą fizjologiczną trwa koło 1,5 godziny.

Ponieważ zabieg jest mało inwazyjny pacjentka po jego przeprowadzeniu możne opuścić klinikę. Dodatkowym atutem jest fakt, że po 24 godzinach od jego wykonania, możne wrócić do swoich codziennej aktywności.

Powiększanie biustu solą fizjologiczną – przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

Powiększanie biustu solą fizjologiczną tak jak każdy zabieg posiada pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Do najważniejszych z nich w przypadku tej procedury należą:


  • ciąża,
  • okres laktacji,
  • problemy z krzepliwością krwi,
  • choroby nowotworowe,
  • przewlekłe choroby somatyczne,
  • infekcja lub stany zapalne skóry.

Frashe - kuracja na 30 dni

FRASHE
ZYSKAJ UJĘDRNIONY BIUST DZIĘKI SKŁADNIKOM AKTYWNYM ZAMÓW!

Powiększanie biustu solą fizjologiczną  – efekty zabiegu

Powiększanie biustu solą fizjologiczną pozwala na zwiększenie objętości pojedynczej piersi maksymalnie o 150 ml czyli w przybliżeniu o jeden rozmiar.

Rezultaty zabiegu widoczne są po około tygodniu od jego przeprowadzenia. W przeciwieństwie do zabiegu chirurgicznego polegającego na wszczepianiu implantów zabieg ten nie daje trwałych efektów. Dlatego też zaleca się przeprowadzać powiększanie biustu solą fizjologiczną średnio co 5 lat.

Dużym atutem zabiegu jest fakt, że biust pacjentki pozostaje naturalny zarówno w wyglądzie, jak i dotyku, co w przypadku metod opartych na chirurgicznym wszczepianiu implantów jest nieosiągalne.

Powiększanie biustu solą fizjologiczną  – zalecenia pozabiegowe

Powiększenie biustu solą fizjologiczną pozwala na uzyskanie pięknych, kształtnych oraz pełnych piersi. Aby cieszyć się rezultatami zabiegu jak najdłużej zaleca się regularne aplikowanie preparatów przeznaczonych do pielęgnacji biustu.

Powiększanie biustu solą fizjologiczną – cena zabiegu

Powiększenie biustu solą fizjologiczną wiąże się z nakładem finansowym mieszczącym się w przedziale od 5 500 do 15 000 tysięcy złotych. Co do zasady można przyjąć, że należy zapłacić za niego około 12 000 złotych. Skąd takie rozbieżności? Mogą one wynikać między innymi z rodzaju zastosowanego preparatu oraz prestiżu kliniki medycyny estetycznej na którą zdecyduje się pacjentka.


Bibliografia

1. Wróblewska I., Chilicka-Jasionowska K., Operacyjne i nieoperacyjne metody powiększania biustu, 2013
2. Young V.L., Nemecek J.R., Nemecek D.A., The efficacy of breast augmentation. Breast size, increase, patient satisfaction and psychological effects, 1994
3. Sarwer D.B., LaRossa D., Bartlett S.P., Low D.W., Bucky L.P., Whitaker L.A., Body image concerns of breast augmentation patients, 2003

5 głosów

Komentarze

ciekawskaPanna888 - 2019-11-14 21:14:59

Nie jestem fanką takich zabiegów. Pewnie jest to bardzo kosztowna inwestycja. Jak bym sobie takie coś zrobiła to znając mojego męża pewnie by był zarazem wściekły i zadowolony.. ech ci faceci.

sisi<33 - 2019-11-12 13:53:05

Powiększenie biustu solą fizjologiczną o jeden rozmiar to kusząca propozycja. Będę musiała się nad tym poważnie zastanowić.

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊