Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Powiększanie biustu olejem – czy pomaga?

Strona główna » Blog » Powiększanie biustu olejem – czy pomaga?

Powiększanie biustu olejem cieszy się dość sporym zainteresowaniem. Wynika to najprawdopodobniej z faktu, iż wiele kobiet nie jest zadowolonych z rozmiaru swoich piersi. Panie często poszukują więc skutecznych, ale i nieinwazyjnych sposobów na ich powiększenie. Zanim jednak zdecydujemy się na powiększanie biustu olejem, dobrze byłoby dowiedzieć się czegoś na temat działania tej metody. Dzięki temu będziemy wiedziały, czy warto ją zastosować, czy też nie. 

Powiększanie olejem biustuPowiększanie biustu olejem – jaki olej wybrać?

Powiększanie biustu olejem będzie wymagało rzecz jasna wybrania odpowiedniego oleju. Dobrze byłoby więc mieć świadomość tego, który z nich ma szansę się sprawdzić.

Wydaje się, że najlepiej sprawdzą się:

  • olej arganowy
  • olej kokosowy
  • olej ze słodkich migdałów

Warto wybrać olej wysokiej jakości, najlepiej ten z pierwszego tłoczenia. Możemy znaleźć go zarówno w drogeriach, jak i w sklepach ze zdrową żywnością. Jeśli chcemy, możemy zdecydować się na mieszankę kilku olejów. Jeżeli interesuje nas powiększanie biustu olejem, musimy pamiętać o odpowiednim postępowaniu. Warto więc wykonać masaż piersi właśnie przy pomocy oleju, który zapewni odpowiedni poślizg.

Zobacz co należy zrobić, gdy ma się suchą skórę na piersiach

Powiększanie biustu olejem – jak działa i jakich efektów można się spodziewać?

Powiększanie biustu olejem to metoda, która może okazać się całkiem skuteczna. Trzeba jednak mieć świadomość tego, w jaki sposób działa właściwie olej na biust. Przede wszystkim, nie powinnyśmy spodziewać się tego, że nasz biust zostanie powiększony o kilka rozmiarów. Takiego efektu można spodziewać się wyłącznie po interwencji chirurga plastycznego. Powiększanie biustu olejem może jednak sprawić, że będzie on wyglądał na pełniejszy. Piersi będą również zdecydowanie jędrniejsze i bardziej uniesione. Trzeba zaś mieć na uwadze to, że obwisłe piersi wyglądają optycznie na mniejsze. Dzięki olejowi można również sprawić, że piersi oraz skóra dekoltu będą nawilżone, a przez to miłe i przyjemne w dotyku.

Nie da się niestety uzyskać satysfakcjonujących efektów po jednej sesji masażu z użyciem oleju. W pełni satysfakcjonujące rezultaty pojawią się po trzech, czterech tygodniach regularnego masażu. Najlepiej byłoby zdecydować się na niego przynajmniej dwa – trzy razy w tygodniu.

Frashe - kuracja na 30 dni

WYBIERZ FRASHE
I ZYSKAJ PIĘKNĄ SKÓRĘ  ZAMÓW!

Powiększanie biustu olejem – czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania tej metody?

Powiększanie biustu olejem jest metodą dosyć bezpieczną i skuteczną. Nie należy jednak mieć zbyt wygórowanych oczekiwań. Wiele przedstawicielek płci pięknej zastanawia się nad tym, czy istnieją jakieś przeciwwskazania do powiększania biustu przy pomocy oleju. Na szczęście, takich przeciwwskazań nie ma. Każda kobieta może więc przetestować tę metodę. Po pewnym czasie możliwa będzie ocena ewentualnych rezultatów. Warto wypróbować różnych olejów, aby móc ocenić, który z nich działa najlepiej.

Podsumowując, dzięki powiększaniu biustu olejem, można sprawić, że stanie się on jędrniejszy i wizualnie pełniejszy. Wśród godnych polecenia olejów wyróżnić można chociażby olej z orzecha kokosowego.

Jeżeli chodzi o to, kiedy pojawią się efekty, wiele zależy od naszej regularności. Na pewno wskazana jest jednak cierpliwość.


Bibliografia:

1. Crerand C.E., Infield A.L., Sarwer D.B., Psychological considerations in cosmetic breast augmentation, 2007
2. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002

1 głosów

Komentarze

Sistera - 2022-05-20 12:31:39

Nie powinno być żadnych, chyba że alergia na jakiś składnik

1002 - 2022-05-20 11:31:21

Może to się nawet nazywa trochę źle, że powiększanie biustu olejem, bardziej jest to pielegnacja. Jeszcze pytabnie, czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania tej metody?

Ludwika - 2022-05-18 23:55:33

No to jest taka fajna metoda domowa i zgadzam się z poprzedniczką, ze wszystko zależy od tego jakie mamy oczekiwania i jak do tego podejdziemy

Kluks - 2022-05-18 11:08:49

Zalezy tez jak rozumiemy powiększenie biustu. Olejem uda nam się go wizualnie powiększyć, to znaczy że jak najbardziej działa pod tym kątem, że skóra jest bardziej jędrna, lepiej wygląda. Przez to biust wydaje się większy. I raczej nikt nie zakłada, że nie wiadomo jakich efektów można się spodziewać wykonując takie masaże, bo na zwiększenie biustu tą metodą o kilka rozmiarów nie ma szans.

Barba - 2022-05-16 22:39:32

Ja myśle, że nie ma żadnych szans na realne powiększenie powiem szczerze

Julita - 2022-05-16 11:04:58

Tylko czy przy uzywaniu takich olejków możemy mówić w ogóle o powiększeniu biustu?

Karolina - 2022-05-15 18:09:38

Olejki róznią się na pewno składem, ale każdy z tych trzech posiada korzystne działanie

Mareczk - 2022-05-13 21:04:18

Tak tak, wykonuje się masaż tym olejkiem. Rożnic sama nie widzę w olejkach

Jusis - 2022-05-13 12:47:41

powiększanie biustu olejem odbywa się od zewnątrz? I ma to jakieś szczególne znaczenie w ostatecznym efekcie to jaki olej wybrać się zdecyduję?

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊