Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Oliwa z oliwek na biust – czy pomaga?

Strona główna » Blog » Oliwa z oliwek na biust – czy pomaga?

Oliwa z oliwek na biust cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem wśród przedstawicielek płci pięknej, które cenią sobie naturalne metody dbania o skórę. Zanim jednak po nią sięgniemy, dobrze byłoby poznać jej właściwości. Warto byłoby także dowiedzieć się, jak powinna być stosowana oliwa z oliwek na biust, aby mogły pojawić się satysfakcjonujące efekty. 

Oliwa z oliwek na biust jakimi właściwościami się charakteryzujeOliwa z oliwek na biust – jakimi właściwościami się charakteryzuje?

Oliwa z oliwek na biust charakteryzuje się wieloma cennymi właściwościami. W dużej mierze wynikają one z tego, że tłuszcz ten bogaty jest w witaminy i składniki mineralne. Mowa tu przede wszystkim o witaminach A, D, K oraz E. W oliwie nie brak jest także potasu, magnezu czy fosforu.

Oliwa z oliwek na biust może zatem zadziałać: 

  • nawilżająco
  • ujędrniająco
  • przeciwzapalnie
  • zmiękczająco

Jak odpowiednio ujędrniać biust?

Oliwa z oliwek na biust – jak ją stosować?

Oliwa z oliwek na biust może być stosowana na różne sposoby. Najlepiej będzie wykorzystać ją do wykonania: 

  • masażu – w celu wykonania masażu z oliwy z oliwek, należy najpierw starannie oczyścić skórę na piersiach; kolejnym etapem jest wylanie na skórę dłoni dość sporej ilości oliwy; później przy pomocy zwilżonych tłuszczem dłoni, należy masować piersi przez około piętnaście minut okrężnymi ruchami; po upływie tego czasu, pozostałości oliwy należy usunąć przy pomocy żelu myjącego; masaż powinien być wykonywany przynajmniej trzy razy w tygodniu
  • maski – z dodatkiem oliwy z oliwek można także przygotować intensywnie regenerującą maskę; wystarczy zmieszać ze sobą jogurt naturalny, parę kropel dowolnego olejku eterycznego oraz właśnie dwie, trzy łyżki oliwy z oliwek; powstałą mieszankę należy nałożyć na oczyszczoną skórę biustu i pozostawić na kwadrans; bezpośrednio po zabiegu skóra będzie przyjemnie miękka, dla uzyskania satysfakcjonujących efektów zabieg trzeba powtarzać dwa razy w tygodniu
  • peelingu – oliwę z oliwek można wykorzystać także do przygotowania peelingu ujędrniającego; wystarczy zmieszać ze sobą trzy łyżki fusów kawowych z trzema łyżkami oliwy z oliwek; powstałą mieszanką trzeba masować biust przez kilka minut, najlepiej dwa razy w tygodniu; peeling ten pozwoli na pozbycie się martwego naskórka i wyrównanie kolorytu skóry

Oliwę z oliwek można również stosować jako alternatywę dla balsamu. Można wcierać ją w skórę piersi raz dziennie. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby nie stosować zbyt dużej ilości tłuszczu. W przeciwnym razie, skóra może zostać nadmiernie obciążona.

Frashe - kuracja na 30 dni

ZAMÓW FRASHE
ODŻYWCZE SERUM UJĘDRNIAJĄCE DO BIUSTU ZAMÓW!

Oliwa z oliwek na biust – na jakie efekty można liczyć stosując ją?

Oliwa z oliwek na biust ma szansę przynieść satysfakcjonujące efekty, jeśli będzie stosowana systematycznie. To, kiedy pojawią się satysfakcjonujące rezultaty, zależy jednak od wyjściowej kondycji naskórka. Warto uzbroić się w cierpliwość. U niektórych kobiet pojawią się one już po kilku użyciach oliwy. Skóra stanie się miększa i przyjemniejsza w dotyku. Będzie można liczyć także na pozbycie się przebarwień.

Oliwa z oliwek na biust – jak wesprzeć jej działanie?

Oliwa z oliwek na biust może pozytywnie wpłynąć na stan skóry biustu. Warto jednak wesprzeć jej działanie poprzez stosowanie kremu o naturalnym składzie. Z powodzeniem można wykorzystać krem Frashe, który bazuje na starannie wyselekcjonowanych substancjach aktywnych pochodzenia roślinnego. Znajdziemy w nim między innymi wyciąg z kwiatów lawendy czy kofeinę. Krem ten pozwoli nie tylko na nawilżenie skóry biustu, ale także na jej regenerację i rozświetlenie.

Podsumowując, oliwa z oliwek na biust ma szansę faktycznie pomóc w ujędrnieniu piersi. Staną się one wówczas zdecydowanie atrakcyjniejsze pod względem wizualnym. Aby jednak można było cieszyć się pełnią efektów, oprócz oliwy należy zastosować naturalny krem. Warto także pamiętać o tym, że pielęgnacja musi być systematyczna.


Bibliografia:

1. Sarwer D.B., Crerand C.E., Body image and cosmetic medical treatments, 2004
2. Hunstad J.P., Webb L.S., Subfascial Breast Augmentation: A Comprehensive Experience, 2010
3. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002

2 głosów

Komentarze

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊