Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Jak działa powiększanie biustu kwasem hialuronowym?

Strona główna » Blog » Jak działa powiększanie biustu kwasem hialuronowym?

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym to metoda, która z roku na rok zyskuje na coraz większej popularności. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu jest to zabieg wyjątkowo mało inwazyjny, dzięki czemu bezpieczny i dostępny praktycznie od ręki. Na pewno warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie, gdy myśli się o delikatnym powiększeniu piersi.

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym, czyli o tym, jak wygląda sam zabieg?

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym jest generalnie zabiegiem dosyć prostym. Najpierw należy wykonać wszelkiego rodzaju badania krwi, aPowiększanie biustu kwasem hialuronowym często dodatkowo także USG. Wszystko zależne jest od lekarza prowadzącego.

Jeśli wszystkie wyniki będą prawidłowe, lekarz podaje znieczulenie miejscowe. Następnie lekarz delikatnie nacina piersi. Później ślad jest praktycznie niewidoczny, ponieważ nacięcia znajdują się pod pachami i mają szerokość tylko około 2-3 milimetrów. To właśnie przez te nacięcia wprowadzane są kaniule. To właśnie za ich pomocą lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy w obydwie piersi.

Jest to niewielka ilość. Maksymalnie 150 mililitrów na jedną pierś. Na koniec wykonywany zostaje masaż piersi. Jest to kluczowe, ponieważ dzięki temu piersiom można nadać wybrany kształt, a kwas równomiernie się po nich rozprowadza.

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym – opinie, przeciwwskazania oraz ewentualne skutki uboczne

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym jest naprawdę bezpieczne, zwłaszcza w porównaniu do innych metod, które znaleźć można na rynku. Nie ulega to jednak wątpliwościom, iż jak każdy zabieg, także i ten może mieć swoje skutki uboczne.

Z całą pewnością przeciwwskazaniami do takiego zabiegu są choroby przewlekłe oraz silne alergie, kiedy to nie wiadomo, jak zareaguje dany organizm. Niekiedy zdarzyć się może także, iż kwas hialuronowy może zaburzać badanie USG lub mammografię.

Ujędrnianie biustu kwasem hialuronowym jest bezpieczne, ale musi być wykonywane w odpowiednim gabinecie. Inaczej ryzykować można skutkami ubocznymi w postaci na przykład źle rozprowadzonego kwasu. W innych przypadkach wystąpić mogą także miejscowe krwiaki.

Frashe - kuracja na 30 dni

FRASHE
WYBIERZ SKŁADNIKI AKTYWNE ZAMÓW!

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym – ile kosztuje zabieg i, czy jest opłacalny?

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym – cena jest jedną z częściej poruszanych kwestii wśród osób, które interesują się tą tematyką. Warto więc wiedzieć, iż powiększanie biustu kwasem jest jedną z najtańszych opcji, jeśli marzy się o pełniejszym i piękniejszym biuście.

Zazwyczaj jest to kwota około siedmiu tysięcy, choć naturalnie może być ona nieco wyższa. Najwięcej zależy od miejsca, w którym wykonywany jest zabieg. Górna granica cenowa może wynosić bowiem aż czternaście tysięcy, czyli praktycznie rzecz, biorąc dwukrotną cenę pierwotną. Warto jednak kierować się prestiżem gabinetu oraz ilością wykonanych zabiegów.

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym oraz jego efekty

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym daje doskonałe efekty, ale należy pamiętać, że są one czasowe oraz powiększenie następuje jedynie o jeden rozmiar. Jest to jednak dobry wybór dla pań, które oczekują delikatnego efektu.

Najbardziej widoczne efekty to:

  • powiększenie o jeden rozmiar
  • ujędrnienie
  • wrażenie pełniejszego biustu

Aby wzmocnić efekty powiększenia, obowiązkowo należy używać dobrych kremów, które wzmocnią skórę i wydłużą widoczność efektów.


Bibliografia

1. Heden P, Sellman G, Wachenfeldt M, Olenius M, Fagrell D., Body shaping and volume restoration: the role of hyaluronic acid, 2009
2. McClave M.J., Is breast augmentation using hyaluronic acid safe? 2010
3. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002
4. Dylewska-Grzelakowska J., Kosmetyka stosowana, 1999

13 głosów

Komentarze

baassia - 2020-12-09 23:01:04

Mi to bardzo pomogło, ale nie w widocznym powiększaniu biustu, ale raczej regenerację ubytków. Miałam kilka zapadających się przestrzeni, które po prostu wypełniłam tym kwasem przez co biust wydał się pełniejszy i zdrowszy :)

Karolina Szulc - 2020-12-07 14:57:46

Słyszałam o powiększaniu wybranej partii, ale biustu to jeszcze nie ;) to jest chyba tylko czasowa metoda, więc nie wiem czy bym się na to skusiła... cena pewnie z kosmosu, a na tak krótkie efekty to aż żal wydawać.

Arelka - 2020-12-06 18:28:48

Od takich zabiegów z igłami to wole wybrać mniej drastyczne rozwiązanie jakim jest właśnie krem lub serum, an pewno efekty będą podobne po regularnym stosowaniu i będą dłużej widoczne przede wszystkim!! :"D

Olciak - 2020-12-04 13:45:26

kwas hialuronowy jak każdy inny zabieg medycyny estetycznej zadziała wiadomo ;)

SylwiaPaczka - 2019-10-30 22:41:04

Szczerze to jakbym miała naprawdę mały biust to pewnie bym szukała jakiegoś sposobu na jego powiększenie. Kwas hialuronowy wydaje się całkiem bezpieczną opcją.

hiteria - 2019-10-28 16:44:59

Bałabym się iść na taki zabieg powiększania piersi kwasem hialuronowym. Wolę zostać przy kremach na powiększanie biustu :)

kania - 2019-10-27 12:15:10

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym to droga inwestycja. Osobiście nigdy mnie takie rzeczy nie kręciły.

Opinie o Frashe - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊